Niet of onleesbaar gesigneerd - Vechtpartij - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - Vechtpartij kopen? Bied vanaf 10!

Verkoopprijs: € 10,00

Niet of onleesbaar gesigneerd - Vechtpartij kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Vechtpartij kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Vechtpartij kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Vechtpartij kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Vechtpartij kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Vechtpartij kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Vechtpartij kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Vechtpartij kopen? Bied vanaf 10!

Geplaatst door  collectioneur
FA. (7)

Lid sinds 2019
160 verkochte items
Alle items van deze verkoper (17)
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
TypeTekening / Aquarel
TechniekPastel/Krijt
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen29 cm x 46 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Onbekende kunstenaar tekening met krijt. 20e eeuw Vechtpartij. Gesigneerd r. o Diverse ouderdomsverschijnselen.
ConditieRedelijk

Diverse ouderdomsverschijnselen.

Dit item is verkocht voor 10,00
Starttijd:07-07-2019 om 22:43
Eindtijd:21-07-2019 om 19:24
Hamilton
19 jul. / 12:18
€ 10