Niet of onleesbaar gesigneerd - Venetië - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - Venetië kopen? Bied vanaf 10!

Verkoopprijs: € 10,00

Niet of onleesbaar gesigneerd - Venetië kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Venetië kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Venetië kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Venetië kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Venetië kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Venetië kopen? Bied vanaf 10!

Geplaatst door  Snuffel70
FA. (9)

111 verkochte items
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
TechniekLitho
StijlSurrealistisch
OnderwerpHavengezicht
IngelijstIngelijst
Afmetingen39 cm x 39 cm (h x b)
Lijst52 cm x 52 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Prachtig werk voor een door mij onbekend kunstenaar. Het werk is handgesigneerd en draagt de Titel Venetië.Genummerd : C3/100Perfecte staat en mooi ingelijst.

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar(67)
Geplaatst door  Snuffel70
FA. (9)

111 verkochte items
52 cm
52 cm
39 cm
39 cm
Dit item is verkocht voor 10,00
Starttijd:21-07-2019 om 08:34
Eindtijd:28-07-2019 om 21:17
martiniro_7
28 jul. / 14:47
€ 10