Niet of onleesbaar gesigneerd - Wellicht architect/schilder H. Fink: olieverf op linnen,Stadsgezicht - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - Wellicht architect/schilder H. Fink: olieverf op linnen,Stadsgezicht kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 15,00

Niet of onleesbaar gesigneerd - Wellicht architect/schilder H. Fink: olieverf op linnen,Stadsgezicht kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Wellicht architect/schilder H. Fink: olieverf op linnen,Stadsgezicht kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Wellicht architect/schilder H. Fink: olieverf op linnen,Stadsgezicht kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Wellicht architect/schilder H. Fink: olieverf op linnen,Stadsgezicht kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Wellicht architect/schilder H. Fink: olieverf op linnen,Stadsgezicht kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  waterv11rt

Lid sinds 2017
43 verkochte items
  • Niet of onleesbaar gesigneerd

tadsgezicht, 1952

Duits Stadsgezicht, gezicht op Neurenberg. Rechtsonder gesigneerd met moeilijk leesbare naam naamH. Fink en het jaartal ‘52Schilderij wordt geleverd zonder lijst of met afgebeelde licht beschadigde lijst.

Het doek meet 40 x 50 cm en is in goede staat

De kleuren zijn niet exact, houden het midden tussen de diverse foto’s

Dit item is verkocht voor 15,00
Starttijd:23-06-2018 om 13:49
Eindtijd:30-06-2018 om 21:26
Biedingen (3)
dehaar
25 jun. / 12:50
€ 15
artv
25 jun. / 12:50
€ 10
artv
25 jun. / 11:57
€ 1