Niet of onleesbaar gesigneerd - Zeefdruk, Titel, "Mens en dier". - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - Zeefdruk, Titel, "Mens en dier". kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 1,15 (Incl. 15% veilingkosten)

Niet of onleesbaar gesigneerd - Zeefdruk, Titel, "Mens en dier". kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Zeefdruk, Titel, "Mens en dier". kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Zeefdruk, Titel, "Mens en dier". kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Zeefdruk, Titel, "Mens en dier". kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Zeefdruk, Titel, "Mens en dier". kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Zeefdruk, Titel, "Mens en dier". kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  duif
FA. (46)

Lid sinds 2018
1314 verkochte items
Alle items van deze verkoper (86)
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
OnderwerpDieren
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen53.5 cm x 59.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage26/50

Mooie kleurrijke zeefdruk.
Titel, mens en dier.

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar(52)
Geplaatst door  duif
FA. (46)

Lid sinds 2018
1314 verkochte items
59.5 cm
53.5 cm
Dit item is verkocht voor 1,15(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:09-01-2021 om 21:06
Eindtijd:15-01-2021 om 20:21
Iefj
10 jan. / 18:54
€ 1