Niet of onleesbaar gesigneerd - Zeefdruk. Z.T - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - Zeefdruk. Z.T kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 1,15 (Incl. 15% veilingkosten)

Niet of onleesbaar gesigneerd - Zeefdruk. Z.T kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Zeefdruk. Z.T kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Zeefdruk. Z.T kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Zeefdruk. Z.T kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Zeefdruk. Z.T kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Zeefdruk. Z.T kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Zeefdruk. Z.T kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Zeefdruk. Z.T kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Zeefdruk. Z.T kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Zeefdruk. Z.T kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Zeefdruk. Z.T kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  duif
FA. (46)

Lid sinds 2018
1321 verkochte items
Alle items van deze verkoper (78)
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen56 cm x 45 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage49/200

Mooi kleurrijke zeefdruk.
Volgens mijn is de voornaam Claudia.

Goed

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar(55)
Geplaatst door  duif
FA. (46)

Lid sinds 2018
1321 verkochte items
45 cm
56 cm
Dit item is verkocht voor 1,15(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:18-03-2020 om 22:39
Eindtijd:14-04-2020 om 20:18
Lukaswim
13 apr. / 11:51
€ 1