Herman Brood - Niets menschelijks is ons vreemd

Herman Brood - Niets menschelijks is ons vreemd kopen? Bied vanaf 325!
  • Herman Brood (1946-2001)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen70 cm x 85 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Laatste beschikbare exemplaar. Wordt geleverd met certificaat van echtheid. Wordt aangetekend verzonden. Voor Nederland € 12,50 en voor Duitsland en Belgie € 20.-

De aangetekende verzendkosten wijken af van de verderop in deze site genoemde
niet-aangetekende verzendkosten.

De beeldafmeting van dit kunstwerk is 50x63cm. De papierafmeting plusminus 70x85 cm.

In een ladenkast opgeborgen.

Herman Brood (1946-2001)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (99)
Geplaatst door  heysterart

139 verkochte items
Alle items van deze verkoper (7)
85 cm
70 cm
Starttijd:31-07-2022 om 14:13
Eindtijd:09-08-2022 om 22:33
Openingsbod € 325
ObjectlocatieEindhoven, Nederland
VerzendingNaar Nederland, België en Duitsland