Ronald Boonacker - Night Sky II en III, Italië - Verkocht

Ronald Boonacker - Night Sky II en III, Italië kopen? Bied vanaf 1!
  • Ronald Boonacker (1955)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
StijlAbstract
OnderwerpLandschap
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen40 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
OplageE/A
Uit de serie Night Sky, Italië
Lot van 2 zeefdrukken II & III
Oplage: E/A
Grijzen/Zwart/Parelmoer/Wit
250 grams zuurvrij papier
Bladformaat 50 x 50 cm per stuk
Beeldformaat: 40 x 40 cm per stuk

Ronald Boonacker (1955)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (17)
Geplaatst door  torreblanca

109 verkochte items
40 cm
40 cm
Dit item is verkocht voor 35,00
Starttijd:01-09-2018 om 13:10
Eindtijd:09-09-2018 om 19:09
Biedingen (10)
routsfamily
07 sep. / 15:04
€ 35
hiariej1958
07 sep. / 13:14
€ 30
pyrole
07 sep. / 13:13
€ 25
hiariej1958
07 sep. / 13:13
€ 25
pyrole
07 sep. / 13:13
€ 15
hiariej1958
07 sep. / 13:13
€ 10
pyrole
07 sep. / 13:13
€ 4
hiariej1958
07 sep. / 13:13
€ 3
pyrole
07 sep. / 10:15
€ 2
Koes
03 sep. / 20:50
€ 1