NIKI DE SAINT PHALLE_Serigrafie- - Verkocht

NIKI DE SAINT PHALLE_Serigrafie- kopen? Bied vanaf 25!

Verkoopprijs: € 25,00

NIKI DE SAINT PHALLE_Serigrafie- kopen? Bied vanaf 25!NIKI DE SAINT PHALLE_Serigrafie- kopen? Bied vanaf 25!

Geplaatst door  livino

9 verkochte items
  • Niki de Saint-Phalle (1930-2002)
GesigneerdHandgesigneerd

Prachtige serigrafie van Niki de saint phalle.

Afmeting:35 cm x50 cm . Genummerd 180/2500 in drukinkt buiten de plaat.

Getekend in drukinkt buiten de plaat Niki de saint phalle.

Verzending binnen Europa 15 euro.

Dit item is verkocht voor 25,00
Starttijd:14-10-2013 om 22:10
Eindtijd:19-10-2013 om 22:10
ajsch
17 okt. / 22:38
€ 25