Nikolaas Eekman - La petite Charrette

Nikolaas Eekman - La petite Charrette kopen? Bied vanaf 55!
Nikolaas Eekman - La petite Charrette kopen? Bied vanaf 55!Nikolaas Eekman - La petite Charrette kopen? Bied vanaf 55!Nikolaas Eekman - La petite Charrette kopen? Bied vanaf 55!Nikolaas Eekman - La petite Charrette kopen? Bied vanaf 55!Nikolaas Eekman - La petite Charrette kopen? Bied vanaf 55!
  • Nikolaas Eekman (1889-1973)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekEts
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen25 cm x 18 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Potlood gesigneerd rechtsonder.
Gestempeld en genummerd 9/100 linksonder.
Beeldmaat 25x18 cm. Bladmaat 38x28 cm. Losbladig.
Nicolaas Matheus Eekman werd geboren te Brussel op 9 augustus 1889 en overleed te Parijs op 12 november 1973. Hij had Nederlandse ouders.
Opleiding aan de Ecole des Beaux Arts te Brussel (3 jaar beeldhouwen en 1 jaar schilderen).
Werkte vanaf 1923 te Parijs.
Verkreeg de Gouden Medaille tijdens de EXPO te Parijs in 1937.
Leraar van o.a. Arnold Bernard Neujean.
Graficus, beeldhouwer, schilder, aquarellist, tekenaar, illustrator en architect.
Onderwerpen: Genretaferelen (o.a vissers), landschappen en zelfportret.
Lid van Arti et Amicitiae en Sint Lucas te Amsterdam, De Onafhankelijken en de Société des Beaux Arts "Le Trait" te Parijs.

De foto's zijn onderdeel van de gegeven beschrijving van dit authentieke werk.

Sluit binnenkort 16u 32m 45s
Openingsbod€ 55
AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieHaarlem,  Nederland
Starttijd:24-01-2023 om 20:54
Eindtijd:29-01-2023 om 20:43