Nikolaas Eekman - Vriendjes

Nikolaas Eekman - Vriendjes kopen? Bied vanaf 55!
Nikolaas Eekman - Vriendjes kopen? Bied vanaf 55!Nikolaas Eekman - Vriendjes kopen? Bied vanaf 55!Nikolaas Eekman - Vriendjes kopen? Bied vanaf 55!Nikolaas Eekman - Vriendjes kopen? Bied vanaf 55!Nikolaas Eekman - Vriendjes kopen? Bied vanaf 55!
  • Nikolaas Eekman (1889-1973)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekHout/Linosnede
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen20.5 cm x 19.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Potlood gesigneerd rechtsonder.
Gestempeld, getiteld en genummerd 16/89 linksonder.
Beeldmaat 20,5x19,5 cm. Bladmaat 30,5x22,5 cm.
Houtsnede op dun papier getipt op de hoeken onder papieren passe-partout.
Nicolaas Matheus Eekman werd geboren te Brussel op 9 augustus 1889 en overleed te Parijs op 12 november 1973. Hij had Nederlandse ouders.
Opleiding aan de Ecole des Beaux Arts te Brussel (3 jaar beeldhouwen en 1 jaar schilderen).
Werkte vanaf 1923 te Parijs.
Verkreeg de Gouden Medaille tijdens de EXPO te Parijs in 1937.
Leraar van o.a. Arnold Bernard Neujean.
Graficus, beeldhouwer, schilder, aquarellist, tekenaar, illustrator en architect.
Onderwerpen: Genretaferelen (o.a vissers), landschappen en zelfportret.
Lid van Arti et Amicitiae en Sint Lucas te Amsterdam, De Onafhankelijken en de Société des Beaux Arts "Le Trait" te Parijs.

De foto's zijn onderdeel van de gegeven beschrijving van dit authentieke werk.

Sluit binnenkort 17u 15m 29s
Openingsbod€ 55
AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieHaarlem,  Nederland
Starttijd:24-01-2023 om 20:54
Eindtijd:29-01-2023 om 20:44