Theo Voorzaat - No Return XVIII - Verkocht

Theo Voorzaat - No Return XVIII kopen? Bied vanaf 290!
Theo Voorzaat - No Return XVIII kopen? Bied vanaf 290!Theo Voorzaat - No Return XVIII kopen? Bied vanaf 290!Theo Voorzaat - No Return XVIII kopen? Bied vanaf 290!Theo Voorzaat - No Return XVIII kopen? Bied vanaf 290!
  • Theo Voorzaat (1938)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1992
TechniekLitho
StijlRealistisch
IngelijstIngelijst
Afmetingen25 cm x 35 cm (h x b)
Lijst55 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage275
Prachtige kleurenlitho vanTheo Voorzaat, uitgebracht door galerie Lieve Hemel.Wordt ingelijst geleverd.Litho G      "No Return XVIII" 1992
1 steen, 5 kleuren, oplage 275 - 1 stone, 5 colours

Theo Voorzaat (1938)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (0)
Geplaatst door  Comer
FA. (1 )

3 verkochte items
60 cm
55 cm
35 cm
25 cm
Dit item is verkocht voor 290,00
Starttijd:23-07-2019 om 22:46
Eindtijd:04-08-2019 om 22:37
pourqui1
29 jul. / 18:29
€ 290