Nono Reinhold (1929-) zeldzaam relief ets "zomerhuizen" gesigneerd 1968 - Verkocht

Nono Reinhold (1929-) zeldzaam relief ets "zomerhuizen" gesigneerd 1968 kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 46,00

Nono Reinhold (1929-) zeldzaam relief ets "zomerhuizen" gesigneerd 1968 kopen? Bied vanaf 1!Nono Reinhold (1929-) zeldzaam relief ets "zomerhuizen" gesigneerd 1968 kopen? Bied vanaf 1!Nono Reinhold (1929-) zeldzaam relief ets "zomerhuizen" gesigneerd 1968 kopen? Bied vanaf 1!Nono Reinhold (1929-) zeldzaam relief ets "zomerhuizen" gesigneerd 1968 kopen? Bied vanaf 1!Nono Reinhold (1929-) zeldzaam relief ets "zomerhuizen" gesigneerd 1968 kopen? Bied vanaf 1!Nono Reinhold (1929-) zeldzaam relief ets "zomerhuizen" gesigneerd 1968 kopen? Bied vanaf 1!Nono Reinhold (1929-) zeldzaam relief ets "zomerhuizen" gesigneerd 1968 kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  artpointamsterdam
FA. (112)

2971 verkochte items
Alle items van deze verkoper (33)
  • Nono Reinhold (1929)
GesigneerdHandgesigneerd

Kunstenaar :  Nono Reinhold ( 1929- )
Titel :  " zomerhuizen "

Oplage :  nummer 14 van 50
Datering :  1968
Medium / Techniek : kleurenets in relief
Maten :  6 x 8 cm  (litho) en 20 x 22 cm (ingelijst)
Gesigneerd : rechtsonder met potlood

Conditie : zeer goed, de lijst is wel iets beschadigd.

Nono Reinhold (1929, Haarlem) is een grafische kunstenares wier werk door vrijwel iedereen gewaardeerd kan worden. De leek wordt aangesproken door de picturale weergave, die meestal slechts licht geabstraheerd overkomt, plus het esthetische appel, terwijl de kenner ook aan de slag kan met de grote technische beheersing en de moeiteloze inbedding in de moderne kunst. Of het nu om het enigszins geometrische werk uit haar beginjaren gaat of om de vloeiende vormen die volgden, voor Reinhold staat een organische ontwikkeling immer voorop. Niet voor niets is de natuur vaak het uitgangspunt. Beïnvloed door baanbrekers in Parijs (waar ze ruim tien jaar woonde) en New York (twee jaar) alsmede door tal van reizen is de grafica erin geslaagd een onvervreemdbaar idioom te bereiken, dat al in veel musea te zien is. De laagdrempelige teksten, van de hand van Edy de Wilde en Andrea Müller-Schirmer, zijn in het Nederlands, Frans en Engels. Het boek bevat ook, eveneens vertaalde, gedichten van onder meer Lucebert, Simon Vinkenoog en vooral Bert Schierbeek. Afbeeldingen en teksten krijgen de ruimte die ze verdienen. Met catalogus en curriculum vitae.

Deze in beperkte oplage door Nono Reinhold vervaardigde zg relief ets is afkomstig uit de kunstverzameling van de Amerikaans / Nederlandse kunstenaar Sam Middleton (1928-2015). Wij zullen de komende tijd een groot deel van deze exclusieve collectie aanbieden.

Dit item is verkocht voor 46,00
Starttijd:14-02-2016 om 21:55
Eindtijd:28-02-2016 om 21:55
Biedingen (18)
Gnav
28 feb. / 21:24
€ 46
KunstkamerZuidoost
28 feb. / 20:21
€ 41
Gnav
28 feb. / 18:43
€ 36
KunstkamerZuidoost
28 feb. / 18:43
€ 31
Gnav
28 feb. / 18:43
€ 31
KunstkamerZuidoost
18 feb. / 19:41
€ 26
flokbluit
18 feb. / 19:41
€ 21
KunstkamerZuidoost
18 feb. / 19:41
€ 19
flokbluit
18 feb. / 01:31
€ 17
KunstkamerZuidoost
18 feb. / 01:30
€ 15
flokbluit
18 feb. / 01:30
€ 15
KunstkamerZuidoost
16 feb. / 17:25
€ 13
MM49
16 feb. / 17:25
€ 11
KunstkamerZuidoost
16 feb. / 17:24
€ 9
MM49
16 feb. / 17:24
€ 7
KunstkamerZuidoost
16 feb. / 17:21
€ 5
MM49
16 feb. / 17:21
€ 3
KunstkamerZuidoost
16 feb. / 07:19
€ 1