Nono Reinhold - 5 kleuren ets -1983 + gesigneerd gedicht Bert Schierbeek - Verkocht

Nono Reinhold - 5 kleuren ets -1983 + gesigneerd gedicht Bert Schierbeek kopen? Bied vanaf 50!

Verkoopprijs: € 50,00

Nono Reinhold - 5 kleuren ets -1983 + gesigneerd gedicht Bert Schierbeek kopen? Bied vanaf 50!Nono Reinhold - 5 kleuren ets -1983 + gesigneerd gedicht Bert Schierbeek kopen? Bied vanaf 50!Nono Reinhold - 5 kleuren ets -1983 + gesigneerd gedicht Bert Schierbeek kopen? Bied vanaf 50!Nono Reinhold - 5 kleuren ets -1983 + gesigneerd gedicht Bert Schierbeek kopen? Bied vanaf 50!Nono Reinhold - 5 kleuren ets -1983 + gesigneerd gedicht Bert Schierbeek kopen? Bied vanaf 50!Nono Reinhold - 5 kleuren ets -1983 + gesigneerd gedicht Bert Schierbeek kopen? Bied vanaf 50!

Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (173)

5412 verkochte items
Alle items van deze verkoper (313)
  • Nono Reinhold (1929)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Mooie 5 kleurenets van Nono Reinhold. Bij deze ets is een gedivht van Bert Schierbeek met de titel: "Voor Nono". Gedicht en ets zijn gesigneerd.  Nummer: XXII/XXV (Nummer kan verschillen i.v.m. het in bezit hebben van meerdere exemplaren).  Afmetingen blad: h50 x b65 cm. Afmetingen ets: h9,5 x b14,5 cm.

De authenciteit van het, aangeboden, werk wordt voor 100% gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden meegestuurd.

Conditie: in goede staat.

Nono Reinhold (1929)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (173)

5412 verkochte items
Dit item is verkocht voor 50,00
Starttijd:11-11-2017 om 19:20
Eindtijd:18-11-2017 om 20:20
ooteboe
14 nov. / 20:00
€ 50