Nono Reinhold: - Verkocht

Nono Reinhold:  kopen? Bied vanaf 30!

Verkoopprijs: € 45,00

Nono Reinhold:  kopen? Bied vanaf 30!Nono Reinhold:  kopen? Bied vanaf 30!Nono Reinhold:  kopen? Bied vanaf 30!

Geplaatst door  LouisF

3 verkochte items
  • Nono Reinhold (1929)
GesigneerdHandgesigneerd

Kunstenaar :  Nono Reinhold ( 1929- )
Titel :  " Aquatique "

Oplage:   ? (linksonder: epr. d'essai);    Datering:  1981;   Medium / Techniek: aquatint kleurenets;
Maten:  8 x 8 cm  (beeld) en 31 x 20 cm (blad; niet ingelijst);    Gesigneerd: rechtsonder met potlood;  Conditie: zeer goed.

Aquatint kleurenets uit de serie "Aquatique".

Nono Reinhold is zowel grafica als beeldhouwster. Opleiding: Instituut van Kunstnijverheidsonderwijs (Amsterdam) en Atelier 17 (Parijs/New York), waar zij lessen volgde bij o.a. Jacques Houplain en Stanley Hayter. Woonde en werkte in Parijs (10 jaar) en New York (2 jaar), waar ze als docent grafiek verbonden was aan het Pratt Graphics Center, en daarna in Amsterdam. Haar werk is aanwezig in museumcollecties; solotentoonstellingen had zij o.a. in het Stedelijk Museum Amsterdam (1984) en het Van Abbe Museum Eindhoven (2000).

Dit item is verkocht voor 45,00
Starttijd:09-03-2017 om 11:54
Eindtijd:23-03-2017 om 11:54
Biedingen (4)
Gnav
23 mrt. / 05:52
€ 45
Bendea
23 mrt. / 05:52
€ 40
Gnav
23 mrt. / 05:52
€ 35
Bendea
19 mrt. / 09:56
€ 30