Philip Zilcken - NOORD-AFRIKAANS TAFEREEL /// DROGE NAALD VAN PHILIP ZILCKEN - Verkocht

NOORD-AFRIKAANS TAFEREEL   ///   DROGE NAALD VAN PHILIP ZILCKEN kopen? Bied vanaf 50!
Grafiek (handgesigneerd)

NOORD-AFRIKAANS TAFEREEL   ///   DROGE NAALD VAN PHILIP ZILCKEN kopen? Bied vanaf 50!NOORD-AFRIKAANS TAFEREEL   ///   DROGE NAALD VAN PHILIP ZILCKEN kopen? Bied vanaf 50!NOORD-AFRIKAANS TAFEREEL   ///   DROGE NAALD VAN PHILIP ZILCKEN kopen? Bied vanaf 50!NOORD-AFRIKAANS TAFEREEL   ///   DROGE NAALD VAN PHILIP ZILCKEN kopen? Bied vanaf 50!NOORD-AFRIKAANS TAFEREEL   ///   DROGE NAALD VAN PHILIP ZILCKEN kopen? Bied vanaf 50!
  • Philip Zilcken (1857-1930)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Deze droge naald van Philip Zilcken kan gedateerd worden in de periode 1908-1910 ( de periode van Impressions d'Algerie). Het werk is los opgenomen in authentiek verzamelaarspassepartout met nummer 466. In potlood gesigneerd en l.o. 532 in de plaat. Afmetingen 10.6 x 14 cm. Geschept papier. Uitstekede conditie met zeer lichte foxing in de marges.

De prent kan verzonden worden. Kosten 10 euro.

ObjectlocatieRoermond,  Nederland
Starttijd28-12-2017 om 10:06
Eindtijd6-1-2018 om 18:06
Biedingen (2)
Log in of registreer om de biedgeschiedenis te bekijken