Nour Edinne Jarram

Nour Edinne Jarram kopen? Bied vanaf 1!

Nour Edinne Jarram

Tekening / Aquarel

Verkoopprijs: € 26,00

Nour Edinne Jarram kopen? Bied vanaf 1!Nour Edinne Jarram kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  Renee
FA. (48)

2455 verkochte items
Alle items van deze verkoper (10)
  • Nour Edinne Jarram (1956)
TypeTekening / Aquarel

Kunstenaar; Nour Edinne Jarram

Techniek; Tekening

gemonografeerd: NE.J en

gedateerd: 19.1.95

maten; 25 X 32,5 CM

Aan de linkerkant een scheurtje in het papier. Deze scheur loopt niet door in de tekening.

Dit item is verkocht voor 26,00

Starttijd:20-10-2014 om 10:43
Eindtijd:27-10-2014 om 09:53

Biedingen (12):

Toont
27 okt. / 09:47
€ 26
Withaar
27 okt. / 09:43
€ 21
Toont
27 okt. / 09:43
€ 19
Withaar
27 okt. / 09:43
€ 17
Toont
27 okt. / 09:33
€ 15
5990
27 okt. / 09:25
€ 13
Withaar
27 okt. / 09:25
€ 13
5990
26 okt. / 14:31
€ 11
Slim
26 okt. / 14:19
€ 9
Withaar
26 okt. / 14:19
€ 7
Withaar
26 okt. / 10:02
€ 3
Bert
25 okt. / 20:54
€ 1