Johan D. Scherft - Novembermorgen, Oud Delft - ets - Verkocht

Johan D. Scherft - Novembermorgen, Oud Delft - ets kopen? Bied vanaf 25!
Johan D. Scherft - Novembermorgen, Oud Delft - ets kopen? Bied vanaf 25!Johan D. Scherft - Novembermorgen, Oud Delft - ets kopen? Bied vanaf 25!Johan D. Scherft - Novembermorgen, Oud Delft - ets kopen? Bied vanaf 25!Johan D. Scherft - Novembermorgen, Oud Delft - ets kopen? Bied vanaf 25!Johan D. Scherft - Novembermorgen, Oud Delft - ets kopen? Bied vanaf 25!Johan D. Scherft - Novembermorgen, Oud Delft - ets kopen? Bied vanaf 25!
  • Johan D. Scherft (1891-1969)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1922
TechniekEts
StijlRealistisch
OnderwerpStadsgezicht
IngelijstIngelijst
Afmetingen13.5 cm x 18 cm (h x b)
Lijst28 cm x 37 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Het blad. 26x35 cm, is schoon en helder, los geplaatst achter glas.

Plaatrand 13.5x18 cm.

In de plaat l.o.  gesigneerd en titel.

Mt potlood gesigneerd r.o. en jaar 1922.

In een fraaie lijst met geringe schade.

In zeer goede gebruikte staat. Enkele minieme schaafjes.

Dit item is verkocht voor 34,50 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:14-11-2022 om 01:00
Eindtijd:28-11-2022 om 20:18
Biedingen (2)
rfmudde
28 nov. / 20:12
€ 30
Wuysterw
26 nov. / 08:19
€ 25