Ode aan de Ui

Ode aan de Ui kopen? Bied vanaf 150!

Ode aan de Ui

Verkoopprijs: € 150,00

Ode aan de Ui kopen? Bied vanaf 150!Ode aan de Ui kopen? Bied vanaf 150!Ode aan de Ui kopen? Bied vanaf 150!

Geplaatst door  Arteloo

2 verkochte items
  • Lei Molin (1927-1990)

Collage op dik papier. Afm. 1.05 x 1.40 cm Gesigneerd, 1985. Door een val beschadigd. Lijst moet vervangen en er zit een kleine scheur in het papier (zie detailfoto). Lei Molin heeft drie versies gemaakt, waarvan er één in het bezit is van het Frans Halsmuseum te Haarlem.

Dit item is verkocht voor 150,00

Starttijd:06-05-2015 om 22:45
Eindtijd:13-05-2015 om 22:45