Bernard Charoy - Odile au Japon - Verkocht

Bernard Charoy - Odile au Japon kopen? Bied vanaf 20!

Verkoopprijs: € 23,00 (Incl. 15% veilingkosten)

Bernard Charoy - Odile au Japon kopen? Bied vanaf 20!Bernard Charoy - Odile au Japon kopen? Bied vanaf 20!Bernard Charoy - Odile au Japon kopen? Bied vanaf 20!Bernard Charoy - Odile au Japon kopen? Bied vanaf 20!Bernard Charoy - Odile au Japon kopen? Bied vanaf 20!Bernard Charoy - Odile au Japon kopen? Bied vanaf 20!Bernard Charoy - Odile au Japon kopen? Bied vanaf 20!Bernard Charoy - Odile au Japon kopen? Bied vanaf 20!Bernard Charoy - Odile au Japon kopen? Bied vanaf 20!Bernard Charoy - Odile au Japon kopen? Bied vanaf 20!

Geplaatst door  Privateartcollector
FA. (26)

Lid sinds 2017
1442 verkochte items
Alle items van deze verkoper (88)
  • Bernard Charoy (1931)
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen60 cm x 48 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage150
Conditie: uitstekend.
Editie: 130/150.  Nummer op de foto kan afwijken.
Papiersoort: Arches.
Afmeting: afbeelding: 55 x 46 cm.

Wordt verzekerd verzonden in een stevige kartonnen koker.
Gecombineerde verzending mogelijk tot 4 lithografieën.

Bernard Charoy (1931)

Alle items van deze kunstenaar(3)
FA. (26)

Lid sinds 2017
1442 verkochte items
48 cm
60 cm
Dit item is verkocht voor 23,00(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:12-01-2021 om 22:33
Eindtijd:15-01-2021 om 21:39
Anna12
14 jan. / 17:36
€ 20