Shepard Fairey - offset - Verkocht

Shepard Fairey - offset kopen? Bied vanaf 1!
Shepard Fairey - offset kopen? Bied vanaf 1!Shepard Fairey - offset kopen? Bied vanaf 1!Shepard Fairey - offset kopen? Bied vanaf 1!Shepard Fairey - offset kopen? Bied vanaf 1!Shepard Fairey - offset kopen? Bied vanaf 1!
  • Shepard Fairey (1970)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal2022
TechniekOffset
StijlStreet Art
OnderwerpPortret
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen60.5 cm x 45.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Handgesigneerd, offset print op cream speckle tone papier op mooi dik papier.  Shepard fairey

Handgesigneerd, offset print op cream speckle tone papier op mooi dik papier.

Shepard Fairey (1970)

AmerikaansAmerikaansAlle items van deze kunstenaar (2)
Geplaatst door  drRevef

Lid sinds 2021
3 verkochte items
45.5 cm
60.5 cm
Dit item is verkocht voor 126,50 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:14-06-2022 om 22:37
Eindtijd:25-06-2022 om 15:32
Biedingen (18)
DaJes
25 jun. / 15:23
€ 110
Bl00dfang
25 jun. / 15:22
€ 100
DaJes
25 jun. / 14:26
€ 90
Bl00dfang
25 jun. / 14:15
€ 80
jobf
25 jun. / 13:47
€ 70
DaJes
25 jun. / 13:47
€ 65
DaJes
25 jun. / 10:16
€ 50
marijkek
25 jun. / 10:16
€ 45
DaJes
25 jun. / 00:16
€ 40
marijkek
24 jun. / 22:28
€ 35
diegoleon7
24 jun. / 12:24
€ 30
marijkek
22 jun. / 14:20
€ 25
martinmeester
22 jun. / 09:11
€ 20
Bl00dfang
21 jun. / 18:37
€ 15
marijkek
19 jun. / 21:15
€ 10
Lexia
18 jun. / 09:24
€ 5
Gunti
16 jun. / 13:56
€ 3
Bl00dfang
15 jun. / 17:44
€ 1