Paul van der Eerden - Offsetlitho: Ik heb zin om te denken - Verkocht

Paul van der Eerden - Offsetlitho: Ik heb zin om te denken kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 19,55 (Incl. 15% veilingkosten)

Paul van der Eerden - Offsetlitho: Ik heb zin om te denken kopen? Bied vanaf 1!Paul van der Eerden - Offsetlitho: Ik heb zin om te denken kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  Renee
FA. (50)

2677 verkochte items
Alle items van deze verkoper (18)
  • Paul van der Eerden (1954)
TypePrenten & Uitgaves
Jaartal1996
TechniekVaria
Afmetingen63 cm x 42 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd
Paul van der Eerden
Offsetlitho uitgegeven ter gelegenheid van de tentoonstelling van Paul van der Eerden bij xx multiple galerie.
63 x 42 cm
Oplage; 300 ex,
62 x 43 cm
in perfecte staat

Paul van der Eerden (1954)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  Renee
FA. (50)

2677 verkochte items
42 cm
63 cm
Dit item is verkocht voor 19,55(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:19-05-2022 om 12:46
Eindtijd:29-05-2022 om 14:07
Biedingen (4)
arjenpost
23 mei / 09:20
€ 17
Janssen-post
21 mei / 14:34
€ 12
arjenpost
21 mei / 14:34
€ 9
arjenpost
20 mei / 14:48
€ 1