Sjer Jacobs - Oh my God! (unica!) - Verkocht

Sjer Jacobs - Oh my God! (unica!) kopen? Bied vanaf 595!
Sjer Jacobs - Oh my God! (unica!) kopen? Bied vanaf 595!Sjer Jacobs - Oh my God! (unica!) kopen? Bied vanaf 595!
  • Sjer Jacobs (1963)
TypeBeeld / Object
TechniekKeramiek
Afmetingen51 cm x 21 cm x 15 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage1
Prachtig uniek groot beeld van Sjer Jacobs
Ivm grootte en kwetsbaarheid wordt beeld bezorgd tegen € 35,- in Nederland ( muv de eilanden) en naar België via koerier.

Sjer Jacobs (1963)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (15)
Geplaatst door  colourfulartlimburg
FA. (22)

577 verkochte items
Alle items van deze verkoper (68)
21
51
15
Dit item is verkocht voor 684,25 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:16-08-2022 om 08:23
Eindtijd:29-08-2022 om 20:11
Group-f
26 aug. / 18:12
€ 595