Olav Cleofas van Overbeek - Malta langs de Geeuw - Verkocht

Olav Cleofas van Overbeek - Malta langs de Geeuw kopen? Bied vanaf 250!
Tekening / Aquarel

Olav Cleofas van Overbeek - Malta langs de Geeuw kopen? Bied vanaf 250!Olav Cleofas van Overbeek - Malta langs de Geeuw kopen? Bied vanaf 250!Olav Cleofas van Overbeek - Malta langs de Geeuw kopen? Bied vanaf 250!Olav Cleofas van Overbeek - Malta langs de Geeuw kopen? Bied vanaf 250!Olav Cleofas van Overbeek - Malta langs de Geeuw kopen? Bied vanaf 250!Olav Cleofas van Overbeek - Malta langs de Geeuw kopen? Bied vanaf 250!Olav Cleofas van Overbeek - Malta langs de Geeuw kopen? Bied vanaf 250!
  • Olav Cleofas van Overbeek (1946)
Type kunstwerkTekening / Aquarel
Jaartal1977
TechniekAquarel
StijlRealistisch
OnderwerpLandschap
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen35 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Een oud en vervallen boerenhuisje in het landschap. Bijzondere, soort heiige, lucht. Prachtig hoe treffend de kleur van de muur, de kapotte ruitjes boven de deuren, en de verschillende verveloze deuren geschilderd zijn.

Gesigneerd met 'Olav Cleofas 1977' rechts, en 'Malta langs de Geeuw' links.
Malta ligt nog altijd langs het vaarwater de Geeuw maar is tegenwoordig een woonwijk, in Sneek, Mijn ouders wonen daar. Zij kochten dit werk voor 450 euro, de prijs staat achterop in potlood.
Het passepartout heeft wat vlekjes. Boven de struik links zit een lichtgele waas die er vermoedelijk niet hoort. Verder is het werk in keurige staat.
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Randwijk, Nederland
Binnen Nederland € 13,50
Naar België € 15,50
Naar Duitsland € 15,50
Europese Unie € 17,50

ObjectlocatieRandwijk,  Nederland
Starttijd6-2-2023 om 14:15
Eindtijd26-7-2023 om 9:20
Log in of registreer om de biedgeschiedenis te bekijken