Oldrich Kulhanek, kleurenlitho: The humour will stop - Verkocht

Oldrich Kulhanek, kleurenlitho: The humour will stop kopen? Bied vanaf 50!

Verkoopprijs: € 60,00

Oldrich Kulhanek, kleurenlitho: The humour will stop kopen? Bied vanaf 50!Oldrich Kulhanek, kleurenlitho: The humour will stop kopen? Bied vanaf 50!

Geplaatst door  Evelyn
FA. (4)

261 verkochte items
Alle items van deze verkoper (2)
  • Oldrich Kulhanek (1940-2013)
GesigneerdHandgesigneerd

kleurenlithlo uit 1986, druk 39/50 (?)

beeldformaat ongeveer 300x 240 mm., bladformaat 490 x 385 mm.

in potlood gesigneerd

verzendkosten Nld. 7,50, zonder kosten in Utrecht af te halen

Dit item is verkocht voor 60,00
Starttijd:02-02-2014 om 16:02
Eindtijd:09-02-2014 om 16:02
Biedingen (2)
sotna
09 feb. / 15:57
€ 60
char
02 feb. / 17:54
€ 50