Oleg Kuvaev - Hockende Frau

Oleg Kuvaev - Hockende Frau kopen? Bied vanaf 290!
Oleg Kuvaev - Hockende Frau kopen? Bied vanaf 290!Oleg Kuvaev - Hockende Frau kopen? Bied vanaf 290!Oleg Kuvaev - Hockende Frau kopen? Bied vanaf 290!Oleg Kuvaev - Hockende Frau kopen? Bied vanaf 290!

Geplaatst door  Nimbus4
FA. (5)

Lid sinds 2017
205 verkochte items
Alle items van deze verkoper (30)
  • Oleg Kuvaev (1967)
Jaartal1997
StijlSurrealistisch
IngelijstOp Spieraam
Afmetingen100 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Mooi olieverfschilderij op canvas

Oleg Kuvaev (1967)

Alle items van deze kunstenaar(3)
Geplaatst door  Nimbus4
FA. (5)

Lid sinds 2017
205 verkochte items
70 cm
100 cm
Starttijd:13-06-2022 om 17:46
Eindtijd:26-06-2022 om 20:14
Openingsbod€ 290
ObjectlocatieBocholt, Duitsland
VerzendingUitsluitend afhalen op locatie