Oleg Kuvaev - ScheinPferd

Oleg Kuvaev - ScheinPferd kopen? Bied vanaf 90!
Oleg Kuvaev - ScheinPferd kopen? Bied vanaf 90!Oleg Kuvaev - ScheinPferd kopen? Bied vanaf 90!Oleg Kuvaev - ScheinPferd kopen? Bied vanaf 90!Oleg Kuvaev - ScheinPferd kopen? Bied vanaf 90!

Geplaatst door  Nimbus4
FA. (5)

Lid sinds 2017
205 verkochte items
Alle items van deze verkoper (30)
  • Oleg Kuvaev (1967)
TypeTekening / Aquarel
Jaartal1994
TechniekAquarel
DragerKarton
StijlSurrealistisch
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen25 cm x 21 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Mooie Aquarell/Tekening op karton

Oleg Kuvaev (1967)

Alle items van deze kunstenaar(3)
Geplaatst door  Nimbus4
FA. (5)

Lid sinds 2017
205 verkochte items
21 cm
25 cm
Starttijd:23-02-2022 om 09:33
Eindtijd:02-03-2022 om 22:59
Openingsbod€ 90
ObjectlocatieBocholt, Duitsland