Herman Berserik - Olielamp met fruit - Lithografie, Ingelijst - Verkocht

Herman Berserik - Olielamp met fruit - Lithografie, Ingelijst kopen? Bied vanaf 109!

Verkoopprijs: € 129,00

Herman Berserik - Olielamp met fruit - Lithografie, Ingelijst kopen? Bied vanaf 109!Herman Berserik - Olielamp met fruit - Lithografie, Ingelijst kopen? Bied vanaf 109!Herman Berserik - Olielamp met fruit - Lithografie, Ingelijst kopen? Bied vanaf 109!Herman Berserik - Olielamp met fruit - Lithografie, Ingelijst kopen? Bied vanaf 109!Herman Berserik - Olielamp met fruit - Lithografie, Ingelijst kopen? Bied vanaf 109!

Geplaatst door  daanj
FA. (28)

437 verkochte items
Alle items van deze verkoper (48)
  • Herman Berserik (1921-2002)
Jaartal1981
TechniekLitho
IngelijstIngelijst
Afmetingen16 cm x 19 cm (h x b)
Lijst34 cm x 36 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
JC 508
Hermanus Berserik
Olielamp met fruit
Lithografie
1981
16 x 19 cm
34 x 36 cm

Dit item is verkocht voor 129,00
Starttijd:05-10-2019 om 22:01
Eindtijd:11-10-2019 om 19:37
Biedingen (3)
jozo
11 okt. / 19:30
€ 129
Meyer
11 okt. / 19:30
€ 119
jozo
06 okt. / 10:10
€ 109