Eugene Brands - Olieverf op board, Vrouw met een waaier - Ingelijst - Verkocht

Eugene Brands - Olieverf op board, Vrouw met een waaier - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 2.690,00

Eugene Brands - Olieverf op board, Vrouw met een waaier - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!Eugene Brands - Olieverf op board, Vrouw met een waaier - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!Eugene Brands - Olieverf op board, Vrouw met een waaier - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!Eugene Brands - Olieverf op board, Vrouw met een waaier - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!Eugene Brands - Olieverf op board, Vrouw met een waaier - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!Eugene Brands - Olieverf op board, Vrouw met een waaier - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (318)

Lid sinds 2010
44004 verkochte items
Alle items van deze verkoper (448)
  • Eugene Brands (1913-2002)
Jaartal1955
DragerBoard
IngelijstIngelijst
Afmetingen75 cm x 59.5 cm (h x b)
Lijst81 cm x 65.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Uitzonderlijk en vroeg schilderij van Eugène Brands, linksonder gesigneerd en gedateerd.

Het werk is door de huidige eigenaar aangekocht uit de collectie van de Nederlandse fotograaf Phillip Mechanicus (1936-2005). Bij het werk wordt een digitaal audiobestand geleverd. Hierop is Brands te horen die mondeling bevestigd dat hij dit werk heeft vervaardigd.

Volgrecht: Voor dit item wordt de wettelijk verplichte 4% Volgrecht-vergoeding berekend over de gehele verkoopprijs bij een opbrengst van 3.000,- euro exclusief BTW of meer, en inclusief toeslag. Het volgrecht dient betaald te worden door de koper. Kunstveiling zal zorg dragen voor de financiële afwikkeling van de Volgrecht-vergoeding volgens de vastgelegde bepalingen.

Administratieve code:

QQWW

Eugene Brands (1913-2002)

Alle items van deze kunstenaar(25)
Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (318)

Lid sinds 2010
44004 verkochte items
65.5 cm
81 cm
59.5 cm
75 cm
Dit item is verkocht voor 2.690,00
Starttijd:11-11-2019 om 15:28
Eindtijd:24-11-2019 om 20:07
Biedingen (20)
Sophia2013
24 nov. / 20:00
€ 2690
COBRA1967
24 nov. / 19:15
€ 2590
kdw71
24 nov. / 17:29
€ 2490
COBRA1967
24 nov. / 17:29
€ 2400
kdw71
24 nov. / 13:35
€ 2300
COBRA1967
24 nov. / 13:35
€ 2200
kdw71
22 nov. / 19:46
€ 2100
KiewitKunst
20 nov. / 22:56
€ 2000
kdw71
20 nov. / 22:56
€ 1900
KiewitKunst
11 nov. / 16:35
€ 1800
Morris14
11 nov. / 16:35
€ 1788
KiewitKunst
11 nov. / 16:34
€ 1655
Morris14
11 nov. / 16:34
€ 1555
KiewitKunst
11 nov. / 16:33
€ 1266
Morris14
11 nov. / 16:33
€ 1166
KiewitKunst
11 nov. / 16:33
€ 938
Morris14
11 nov. / 16:33
€ 888
KiewitKunst
11 nov. / 16:02
€ 191
jozo
11 nov. / 16:02
€ 181
jozo
11 nov. / 16:00
€ 1