Jan Montyn - Olieverf op doek - 1961 - Verkocht

Jan Montyn - Olieverf op doek - 1961 kopen? Bied vanaf 1250!

Verkoopprijs: € 1.250,00

Jan Montyn - Olieverf op doek - 1961 kopen? Bied vanaf 1250!Jan Montyn - Olieverf op doek - 1961 kopen? Bied vanaf 1250!Jan Montyn - Olieverf op doek - 1961 kopen? Bied vanaf 1250!Jan Montyn - Olieverf op doek - 1961 kopen? Bied vanaf 1250!

Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (172)

5368 verkochte items
Alle items van deze verkoper (357)
  • Jan Montyn (1924-2015)
Jaartal1983
IngelijstIngelijst
Afmetingen70 cm x 90 cm (h x b)
Lijst72.5 cm x 92.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Olieverf op doek van Jan Montyn. Jaar: 1961. "Salernes".  Afmetingen incl lijst: H72.5 x b92.5cm. Afmetingen voorstelling: H70 x b90cm. Rechts onderin is het werk gesigneerd door de kunstenaar. Achterop het werk staat de naam van de kunstenaar en de titel. De authenticiteit van het, aangeboden, werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.

Montyn vestigde zich in 1957 in Amsterdam, waar hij kunst ging maken. In de jaren zestig vertrok hij naar Salernes (Zuid-Frankrijk). Later werkte hij in New York, Tokio en Pattaya (Thailand). In Azië was Montyn actief in de humanitaire hulpverlening. Hij nam de zorg op zich van gewonde kinderen in diverse Zuidoost-Aziatische landen.

In goede staat

Jan Montyn (1924-2015)

Alle items van deze kunstenaar(49)
Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (172)

5368 verkochte items
92.5 cm
72.5 cm
90 cm
70 cm
Dit item is verkocht voor 1.250,00
Starttijd:09-12-2019 om 12:18
Eindtijd:16-12-2019 om 19:30
lauraz51
16 dec. / 19:24
€ 1250