Willy van Schoonhoven van Beurden - Olieverf op doek: Bosgezicht 1929 - Verkocht

Willy van Schoonhoven van Beurden - Olieverf op doek: Bosgezicht 1929 kopen? Bied vanaf 75!

Verkoopprijs: € 86,25 (Incl. 15% veilingkosten)

Willy van Schoonhoven van Beurden - Olieverf op doek: Bosgezicht 1929 kopen? Bied vanaf 75!Willy van Schoonhoven van Beurden - Olieverf op doek: Bosgezicht 1929 kopen? Bied vanaf 75!Willy van Schoonhoven van Beurden - Olieverf op doek: Bosgezicht 1929 kopen? Bied vanaf 75!Willy van Schoonhoven van Beurden - Olieverf op doek: Bosgezicht 1929 kopen? Bied vanaf 75!

Geplaatst door  EVart
FA. (9)

259 verkochte items
Alle items van deze verkoper (6)
  • Willy van Schoonhoven van Beurden (1883-1963)
Jaartal1929
IngelijstIngelijst
Afmetingen50 cm x 36 cm (h x b)
Lijst59 cm x 46 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Prachtig licht luministisch schilderij van Willy van Schoonhoven van Beurden uit 1929

Willy van Schoonhoven van Beurden was een schilder van lichte, luministische landschappen, bloemen, figuren en stadsgezichten. Het luminisme werd hem bijgebracht door Jan Toorop van wie hij in Amsterdam schilderles kreeg.
Van 1908 tot 1925 woonde en werkte hij in Laren, waarna hij weer terugkeerde naar Amsterdam en daar vrij schilderen les gaf op het Amsterdams Lyceum

Hij gaf o.a. les aan de Bergense School schilder Jelle Troelstra.

Op het doek aan de achterkant gesigneerd en gedateerd 1929

Willy van Schoonhoven van Beurden (1883-1963)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  EVart
FA. (9)

259 verkochte items
46 cm
59 cm
36 cm
50 cm
Dit item is verkocht voor 86,25(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:20-05-2022 om 12:50
Eindtijd:05-06-2022 om 21:00
burgemeester
05 jun. / 20:04
€ 75