David Leviathan - Olieverf op doek, Head in the Night (Groot) - Verkocht

David Leviathan - Olieverf op doek, Head in the Night (Groot) kopen? Bied vanaf 1!
David Leviathan - Olieverf op doek, Head in the Night (Groot) kopen? Bied vanaf 1!David Leviathan - Olieverf op doek, Head in the Night (Groot) kopen? Bied vanaf 1!David Leviathan - Olieverf op doek, Head in the Night (Groot) kopen? Bied vanaf 1!David Leviathan - Olieverf op doek, Head in the Night (Groot) kopen? Bied vanaf 1!David Leviathan - Olieverf op doek, Head in the Night (Groot) kopen? Bied vanaf 1!David Leviathan - Olieverf op doek, Head in the Night (Groot) kopen? Bied vanaf 1!David Leviathan - Olieverf op doek, Head in the Night (Groot) kopen? Bied vanaf 1!
  • David Leviathan (1950)
Jaartal1990
StijlExpressionistisch
OnderwerpPortret
IngelijstOp Spieraam
Afmetingen120 cm x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Wat barstjes in verflaag (eigen aan gebruikte techniek)

David Leviathan (1950)

IsraëlischIsraëlischAlle items van deze kunstenaar (1)
Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (323)

Lid sinds 2010
45460 verkochte items
Alle items van deze verkoper (622)
100 cm
120 cm
Dit item is verkocht voor 363,40 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:08-11-2021 om 10:56
Eindtijd:21-11-2021 om 19:33
Biedingen (28)
Klassiekers
21 nov. / 19:25
€ 316
Annilo
21 nov. / 19:22
€ 296
Klassiekers
21 nov. / 19:22
€ 276
Annilo
21 nov. / 19:22
€ 275
Klassiekers
21 nov. / 19:22
€ 255
Annilo
21 nov. / 19:21
€ 235
Klassiekers
21 nov. / 19:21
€ 215
Annilo
21 nov. / 19:21
€ 205
Klassiekers
21 nov. / 19:21
€ 195
Annilo
21 nov. / 19:17
€ 185
Umjetnost3751
21 nov. / 19:17
€ 175
Annilo
21 nov. / 19:17
€ 170
Umjetnost3751
17 nov. / 17:49
€ 160
swillems
17 nov. / 17:49
€ 150
swillems
17 nov. / 16:35
€ 135
Umjetnost3751
17 nov. / 16:34
€ 125
swillems
17 nov. / 16:34
€ 120
Umjetnost3751
17 nov. / 16:34
€ 110
swillems
17 nov. / 16:34
€ 100
Umjetnost3751
17 nov. / 16:34
€ 80
swillems
17 nov. / 16:34
€ 70
Umjetnost3751
10 nov. / 16:31
€ 60
timm5022
10 nov. / 16:30
€ 50
Umjetnost3751
10 nov. / 16:30
€ 50
timm5022
08 nov. / 20:42
€ 22
Morris14
08 nov. / 20:42
€ 17
Morris14
08 nov. / 15:59
€ 3
nelleke1958
08 nov. / 13:34
€ 1