Wijm Bos - Olieverf op doek, Jeruzalem - Ingelijst - Verkocht

Wijm Bos - Olieverf op doek, Jeruzalem - Ingelijst kopen? Bied vanaf 70!

Verkoopprijs: € 110,00

Wijm Bos - Olieverf op doek, Jeruzalem - Ingelijst kopen? Bied vanaf 70!Wijm Bos - Olieverf op doek, Jeruzalem - Ingelijst kopen? Bied vanaf 70!Wijm Bos - Olieverf op doek, Jeruzalem - Ingelijst kopen? Bied vanaf 70!Wijm Bos - Olieverf op doek, Jeruzalem - Ingelijst kopen? Bied vanaf 70!Wijm Bos - Olieverf op doek, Jeruzalem - Ingelijst kopen? Bied vanaf 70!

Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (318)

Lid sinds 2010
43988 verkochte items
Alle items van deze verkoper (453)
  • Wijm Bos (1941)
IngelijstIngelijst
Afmetingen120 cm x 100 cm (h x b)
Lijst121.5 cm x 101.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Administratieve code:

QQRL

De spanning op het doek is met name in hoek rechtsonder laag. De verflaag bevat enkele kleine beschadigingen. Enkele hogere plekken van de verflaag bevatten wat resten van papier, wellicht heeft hier papier tegenaan gezeten toen de verf nog niet helemaal droog was.

Wijm Bos (1941)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (318)

Lid sinds 2010
43988 verkochte items
101.5 cm
121.5 cm
100 cm
120 cm
Dit item is verkocht voor 110,00
Starttijd:27-12-2018 om 14:31
Eindtijd:06-01-2019 om 19:56
Biedingen (5)
Atanatos
06 jan. / 19:48
€ 110
wimsc
06 jan. / 19:48
€ 100
wimsc
06 jan. / 19:42
€ 90
optica
06 jan. / 19:42
€ 80
wimsc
05 jan. / 18:18
€ 70