Gerard Altmann - Olieverf op doek, Koe bij poldersloot - Ingelijst - Verkocht

Gerard Altmann - Olieverf op doek, Koe bij poldersloot - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!
Gerard Altmann - Olieverf op doek, Koe bij poldersloot - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!Gerard Altmann - Olieverf op doek, Koe bij poldersloot - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!Gerard Altmann - Olieverf op doek, Koe bij poldersloot - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!Gerard Altmann - Olieverf op doek, Koe bij poldersloot - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!
  • Gerard Altmann (1877-1940)
IngelijstIngelijst
Afmetingen38 cm x 53.5 cm (h x b)
Lijst50 cm x 66 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Fraai impressionistisch landschap met koe, door kunstschilder Gerard Altmann, Het werk is vervaardigd met olieverf op doek. Altmann wordt gerekend tot de late Haagse School. Hij heeft het werk hier linksonder gesigneerd.

Het werk is in zeer goede staat. Enkel rechtsboven in de hoek wat zeer lichte oppervlakteschade.

Dit item is verkocht voor 118,45 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:06-12-2022 om 14:31
Eindtijd:18-12-2022 om 20:38
Biedingen (18)
Neszter35
18 dec. / 20:32
€ 103
Gabriella
15 dec. / 14:26
€ 93
Risc
15 dec. / 11:11
€ 83
Neszter35
14 dec. / 05:13
€ 73
Braamberg
13 dec. / 19:17
€ 63
Gabriella
11 dec. / 15:22
€ 53
h-g-art
11 dec. / 15:22
€ 51
h-g-art
11 dec. / 15:22
€ 48
Gabriella
11 dec. / 15:22
€ 43
h-g-art
08 dec. / 14:34
€ 38
Oversloot
08 dec. / 14:34
€ 33
h-g-art
08 dec. / 14:34
€ 32
Oversloot
08 dec. / 13:04
€ 27
Morris14
08 dec. / 13:04
€ 22
Morris14
07 dec. / 11:26
€ 10
h-g-art
07 dec. / 11:26
€ 5
Morris14
06 dec. / 20:59
€ 3
h-g-art
06 dec. / 20:26
€ 1