Frans Smissaert - Olieverf op doek, Koeien in landschap - Ingelijst - Verkocht

Frans Smissaert - Olieverf op doek, Koeien in landschap - Ingelijst kopen? Bied vanaf 180!

Verkoopprijs: € 360,00

Frans Smissaert - Olieverf op doek, Koeien in landschap - Ingelijst kopen? Bied vanaf 180!Frans Smissaert - Olieverf op doek, Koeien in landschap - Ingelijst kopen? Bied vanaf 180!Frans Smissaert - Olieverf op doek, Koeien in landschap - Ingelijst kopen? Bied vanaf 180!Frans Smissaert - Olieverf op doek, Koeien in landschap - Ingelijst kopen? Bied vanaf 180!

Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (318)

Lid sinds 2010
44005 verkochte items
Alle items van deze verkoper (454)
  • Frans Smissaert (1862-1944)
IngelijstIngelijst
Afmetingen46 cm x 51 cm (h x b)
Lijst60 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Administratieve code:

QQKV

Het werk is ingelijst in een zeer mooie versierde lijst dat rondom enkele vale plekjes heeft. Het doek is licht vergeeld en dient schoongemaakt te worden. Er is sprake van een lichte vorm van craquelé, maar er is geen verf verlies. Linksonder lijkt er een stukje verf te zijn verdwenen. Het papier is vanuit de achterkant licht gebobbeld, waardoor het aan de voorzijde een beetje doordrukt.

Frans Smissaert (1862-1944)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (318)

Lid sinds 2010
44005 verkochte items
65 cm
60 cm
51 cm
46 cm
Dit item is verkocht voor 360,00
Starttijd:24-10-2018 om 17:16
Eindtijd:04-11-2018 om 12:35
Biedingen (11)
Monkey
04 nov. / 12:29
€ 360
Menno3710
04 nov. / 12:23
€ 340
Monkey
04 nov. / 12:23
€ 320
Menno3710
04 nov. / 12:23
€ 300
Monkey
04 nov. / 12:18
€ 280
Menno3710
04 nov. / 12:12
€ 260
DWV79
04 nov. / 12:12
€ 240
Monkey
04 nov. / 12:12
€ 220
Menno3710
04 nov. / 12:12
€ 200
Monkey
04 nov. / 12:09
€ 190
Menno3710
03 nov. / 16:57
€ 180