Anton Martineau - Olieverf op doek, Stilleven met schoen en hand - Ingelijst - Verkocht

Anton Martineau - Olieverf op doek, Stilleven met schoen en hand - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!
Anton Martineau - Olieverf op doek, Stilleven met schoen en hand - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!Anton Martineau - Olieverf op doek, Stilleven met schoen en hand - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!Anton Martineau - Olieverf op doek, Stilleven met schoen en hand - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!Anton Martineau - Olieverf op doek, Stilleven met schoen en hand - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!
  • Anton Martineau (1926-2017)
StijlExpressionistisch
OnderwerpStilleven
IngelijstIngelijst
Afmetingen40 cm x 50 cm (h x b)
Lijst46 cm x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Olieverfschilderij door Anton Martineau, linksonder gesigneerd.

Dit item is verkocht voor 232,30 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:12-01-2023 om 12:26
Eindtijd:28-01-2023 om 19:15
Biedingen (27)
olafvreeburg
28 jan. / 19:04
€ 202
zaansemosterd
28 jan. / 19:04
€ 192
olafvreeburg
28 jan. / 18:56
€ 182
zaansemosterd
28 jan. / 18:56
€ 172
olafvreeburg
28 jan. / 18:54
€ 161
zaansemosterd
28 jan. / 18:54
€ 151
olafvreeburg
28 jan. / 18:52
€ 141
zaansemosterd
28 jan. / 18:52
€ 131
olafvreeburg
25 jan. / 20:56
€ 110
hertekop
25 jan. / 20:56
€ 100
olafvreeburg
25 jan. / 08:00
€ 90
Rex2205
24 jan. / 21:59
€ 80
olafvreeburg
24 jan. / 20:03
€ 70
zaansemosterd
23 jan. / 22:35
€ 60
bora
23 jan. / 22:35
€ 51
bora
23 jan. / 22:35
€ 50
zaansemosterd
23 jan. / 22:35
€ 45
bora
23 jan. / 22:35
€ 40
zaansemosterd
23 jan. / 22:35
€ 35
bora
23 jan. / 22:34
€ 30
zaansemosterd
23 jan. / 22:34
€ 25
bora
19 jan. / 19:39
€ 20
Rex2205
18 jan. / 22:10
€ 15
Lottekrul
18 jan. / 22:06
€ 10
Rex2205
18 jan. / 22:05
€ 5
duif
12 jan. / 23:40
€ 3
h-g-art
12 jan. / 12:40
€ 1