Niet of onleesbaar gesigneerd - Olieverf op doek van Lucas. 90 x 60. - Verkocht

Olieverf op doek van Lucas. 90 x 60. kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 26,00

Olieverf op doek van Lucas. 90 x 60. kopen? Bied vanaf 1!Olieverf op doek van Lucas. 90 x 60. kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  DirckHals
FA. (5)

118 verkochte items
  • Niet of onleesbaar gesigneerd

Groot werk van Lucas. Olieverf op doek. Maten zijn 90 x 60.

Uitstekende conditie.

Dit item is verkocht voor 26,00
Starttijd:12-12-2016 om 12:35
Eindtijd:19-12-2016 om 12:35
Biedingen (13)
Maria1952
19 dec. / 11:50
€ 26
27828
19 dec. / 11:50
€ 21
Maria1952
19 dec. / 11:49
€ 19
27828
19 dec. / 11:49
€ 17
Maria1952
18 dec. / 15:18
€ 15
27828
17 dec. / 13:09
€ 13
25895
13 dec. / 18:46
€ 11
27828
13 dec. / 18:46
€ 11
25895
13 dec. / 18:02
€ 9
27828
13 dec. / 18:02
€ 7
25895
13 dec. / 18:01
€ 5
27828
13 dec. / 18:01
€ 3
25895
12 dec. / 15:07
€ 1