Corrie Pabst - Olieverf op doek (verlijmd op paneel), Stilleven met ketel en knollen - Verkocht

Corrie Pabst - Olieverf op doek (verlijmd op paneel), Stilleven met ketel en knollen kopen? Bied vanaf 80!

Verkoopprijs: € 80,00

Corrie Pabst - Olieverf op doek (verlijmd op paneel), Stilleven met ketel en knollen kopen? Bied vanaf 80!Corrie Pabst - Olieverf op doek (verlijmd op paneel), Stilleven met ketel en knollen kopen? Bied vanaf 80!Corrie Pabst - Olieverf op doek (verlijmd op paneel), Stilleven met ketel en knollen kopen? Bied vanaf 80!Corrie Pabst - Olieverf op doek (verlijmd op paneel), Stilleven met ketel en knollen kopen? Bied vanaf 80!Corrie Pabst - Olieverf op doek (verlijmd op paneel), Stilleven met ketel en knollen kopen? Bied vanaf 80!Corrie Pabst - Olieverf op doek (verlijmd op paneel), Stilleven met ketel en knollen kopen? Bied vanaf 80!Corrie Pabst - Olieverf op doek (verlijmd op paneel), Stilleven met ketel en knollen kopen? Bied vanaf 80!

Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (318)

Lid sinds 2010
43995 verkochte items
Alle items van deze verkoper (449)
  • Corrie Pabst (1866-1943)
DragerMarouflé
StijlKlassiek
OnderwerpStilleven
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen34 cm x 46 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Administratieve code:

QQTWI

Het werk heeft een aantal beschadigingen van de verflaag. Het werk is vervaardigd op doek, en later op paneel verlijmd.

Corrie Pabst (1866-1943)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (318)

Lid sinds 2010
43995 verkochte items
46 cm
34 cm
Dit item is verkocht voor 80,00
Starttijd:31-05-2019 om 15:14
Eindtijd:10-06-2019 om 19:35
evoskuijl
10 jun. / 18:45
€ 80