Jan Kelderman - olieverf op doek: Wilgebomen in de winter - Verkocht

Jan Kelderman - olieverf op doek: Wilgebomen in de winter kopen? Bied vanaf 55!

Verkoopprijs: € 63,25 (Incl. 15% veilingkosten)

Jan Kelderman - olieverf op doek: Wilgebomen in de winter kopen? Bied vanaf 55!Jan Kelderman - olieverf op doek: Wilgebomen in de winter kopen? Bied vanaf 55!Jan Kelderman - olieverf op doek: Wilgebomen in de winter kopen? Bied vanaf 55!Jan Kelderman - olieverf op doek: Wilgebomen in de winter kopen? Bied vanaf 55!

Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (173)

5413 verkochte items
Alle items van deze verkoper (311)
  • Jan Kelderman (1914-1990)
StijlKlassiek
OnderwerpLandschap
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen50 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Olieverf op doek van Jan Kelderman. Titel: Wilgebomen in de winter. Het werk is rechtsonder gesigneerd door de kunstenaar. Het werk is donkerder/doffer wat betreft kleur in werkelijkheid.  De authenticiteit van het aangeboden werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.

In goede staat

Jan Kelderman (1914-1990)

Alle items van deze kunstenaar(6)
Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (173)

5413 verkochte items
70 cm
50 cm
Dit item is verkocht voor 63,25(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:11-10-2020 om 20:38
Eindtijd:18-10-2020 om 19:35
johan2020
17 okt. / 16:39
€ 55