Christine Spierings - Olieverf op doek, Z.t. Rose en geel - Ingelijst (Groot) - Verkocht

Christine Spierings - Olieverf op doek, Z.t. Rose en geel - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 1!
Christine Spierings - Olieverf op doek, Z.t. Rose en geel - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 1!Christine Spierings - Olieverf op doek, Z.t. Rose en geel - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 1!Christine Spierings - Olieverf op doek, Z.t. Rose en geel - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 1!Christine Spierings - Olieverf op doek, Z.t. Rose en geel - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 1!
  • Christine Spierings (1943)
Jaartal1986
StijlAbstract
OnderwerpAbstract
IngelijstIngelijst
Afmetingen120 cm x 100 cm (h x b)
Lijst122.5 cm x 103 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Het werk is gesigneerd op de achterzijde.

Administratieve code: QQCS

ConditieBeschadigd

Aan de rechterkant van het werk zit een kleine winkelhaak in het doek (ca. 2 cm).

Christine Spierings (1943)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (0)
Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (330 )

Lid sinds 2010
46969 verkochte items
Alle items van deze verkoper (675)
103 cm
122.5 cm
100 cm
120 cm
Dit item is verkocht voor 41,40 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:06-04-2020 om 11:40
Eindtijd:12-04-2020 om 22:05
Biedingen (10)
Maison_d_art
12 apr. / 22:00
€ 36
alainoktober8
09 apr. / 14:34
€ 31
JollyGood
09 apr. / 14:33
€ 26
alainoktober8
09 apr. / 14:33
€ 21
JollyGood
09 apr. / 08:31
€ 16
nelleke1958
09 apr. / 08:31
€ 11
JollyGood
09 apr. / 08:31
€ 10
nelleke1958
09 apr. / 08:31
€ 5
JollyGood
09 apr. / 08:31
€ 3
nelleke1958
06 apr. / 11:42
€ 1