Jan Dekker - Olieverf op hardboard, Herfstakker - Ingelijst - Verkocht

Jan Dekker - Olieverf op hardboard, Herfstakker - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!
Jan Dekker - Olieverf op hardboard, Herfstakker - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!Jan Dekker - Olieverf op hardboard, Herfstakker - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!Jan Dekker - Olieverf op hardboard, Herfstakker - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!Jan Dekker - Olieverf op hardboard, Herfstakker - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!
  • Jan Dekker (1908-1986)
Jaartal1974
StijlImpressionistisch
OnderwerpLandschap
IngelijstIngelijst
Afmetingen33.5 cm x 45 cm (h x b)
Lijst50 cm x 61.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Zeer goed, maar met wat oppervlakte vuil (kleine bruine vlekjes, zijn makkelijk te verwijderen).

Jan Dekker (1908-1986)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (1)
Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (325)

Lid sinds 2010
45559 verkochte items
Alle items van deze verkoper (850)
61.5 cm
50 cm
45 cm
33.5 cm
Dit item is verkocht voor 59,80 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:29-06-2020 om 14:52
Eindtijd:06-07-2020 om 20:52
Biedingen (12)
Arrt
06 jul. / 10:41
€ 52
modern_dutch_art
06 jul. / 10:41
€ 50
modern_dutch_art
06 jul. / 10:40
€ 41
Arrt
06 jul. / 10:40
€ 36
modern_dutch_art
06 jul. / 10:39
€ 31
Arrt
06 jul. / 10:39
€ 26
modern_dutch_art
05 jul. / 14:25
€ 17
123kunst
05 jul. / 14:25
€ 12
modern_dutch_art
02 jul. / 23:02
€ 5
nelleke1958
02 jul. / 23:02
€ 3
modern_dutch_art
02 jul. / 23:02
€ 3
nelleke1958
29 jun. / 15:22
€ 1