Leo Franssen - Olieverf op paneel van Leo Franssen stadsgezicht met steeg mediterraans Top werk

Leo Franssen - Olieverf op paneel van Leo Franssen stadsgezicht met steeg mediterraans Top werk kopen? Bied vanaf 900!
Leo Franssen - Olieverf op paneel van Leo Franssen stadsgezicht met steeg mediterraans Top werk kopen? Bied vanaf 900!Leo Franssen - Olieverf op paneel van Leo Franssen stadsgezicht met steeg mediterraans Top werk kopen? Bied vanaf 900!Leo Franssen - Olieverf op paneel van Leo Franssen stadsgezicht met steeg mediterraans Top werk kopen? Bied vanaf 900!Leo Franssen - Olieverf op paneel van Leo Franssen stadsgezicht met steeg mediterraans Top werk kopen? Bied vanaf 900!Leo Franssen - Olieverf op paneel van Leo Franssen stadsgezicht met steeg mediterraans Top werk kopen? Bied vanaf 900!Leo Franssen - Olieverf op paneel van Leo Franssen stadsgezicht met steeg mediterraans Top werk kopen? Bied vanaf 900!Leo Franssen - Olieverf op paneel van Leo Franssen stadsgezicht met steeg mediterraans Top werk kopen? Bied vanaf 900!

Geplaatst door  Jacques-Robert
FA. (1)

Lid sinds 2010
9 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1)
  • Leo Franssen (1905-1990)

In een prachtige conditie verkerend olieverf werk van de Limburgse beroemde kunstenaar Leo Franssen (1905-1990) Het werk is olieverf op paneel en is een voorstelling van een mediterraans stadsgezicht met steeg. Schitterend uitgebeeld. Waarschijnlijk rond 1950 geschilderd.

GESIGNEERD

Afmetingen met houten lijst 95 cm x 74 cm

                   zonder houten lijst 80 cm x 60 cm

Leo Franssen (1905-1990)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  Jacques-Robert
FA. (1)

Lid sinds 2010
9 verkochte items
Starttijd:27-05-2018 om 19:00
Eindtijd:03-06-2018 om 21:41
Openingsbod€ 900
ObjectlocatieMaastricht, Nederland