Piet Gutter - Olieverf op paneel, Witmarsum - Ingelijst - Verkocht

Piet Gutter - Olieverf op paneel, Witmarsum - Ingelijst kopen? Bied vanaf 400!

Verkoopprijs: € 460,00 (Incl. 15% veilingkosten)

Piet Gutter - Olieverf op paneel, Witmarsum - Ingelijst kopen? Bied vanaf 400!Piet Gutter - Olieverf op paneel, Witmarsum - Ingelijst kopen? Bied vanaf 400!Piet Gutter - Olieverf op paneel, Witmarsum - Ingelijst kopen? Bied vanaf 400!Piet Gutter - Olieverf op paneel, Witmarsum - Ingelijst kopen? Bied vanaf 400!Piet Gutter - Olieverf op paneel, Witmarsum - Ingelijst kopen? Bied vanaf 400!

Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (321)

Lid sinds 2010
44663 verkochte items
Alle items van deze verkoper (520)
  • Piet Gutter (1944)
DragerPaneel
StijlRealistisch
OnderwerpStilleven
IngelijstIngelijst
Afmetingen64 cm x 51 cm (h x b)
Lijst75.5 cm x 62.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Olieverf op paneel, door de fijnschilder Piet Gutter. De stijl van Gutter is zeer kenmerkend; de compositie, het kleurgebruik en het lichtspel is zorgvuldig tegen elkaar afgewogen. Alledaagse voorwerpen waar ieder herinneringen heeft, zorgt voor een bepaalde magische nostalgie. Het werk toont een sepia foto die op een afbladderende geschilderde wand is geprikt.

Het werk is rechtsonder gesigneerd. Voorzien van een nette en vrijwel onbeschadigde zilverkleurige houten lijst, welke langs de randen zwart is.

Dit item valt onder de margeregeling

Piet Gutter (1944)

Alle items van deze kunstenaar(2)
Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (321)

Lid sinds 2010
44663 verkochte items
62.5 cm
75.5 cm
51 cm
64 cm
Dit item is verkocht voor 460,00(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:22-06-2022 om 13:38
Eindtijd:28-06-2022 om 12:14
Oscar1969
28 jun. / 11:09
€ 400