Bethijl Philippus van Romondt - Olieverf op paneel , Aan de tafel – gesigneerd & ingelijst – 1939 - Verkocht

Bethijl Philippus van Romondt - Olieverf op paneel , Aan de tafel – gesigneerd & ingelijst – 1939 kopen? Bied vanaf 175!

Verkoopprijs: € 175,00

Bethijl Philippus van Romondt - Olieverf op paneel , Aan de tafel – gesigneerd & ingelijst – 1939 kopen? Bied vanaf 175!Bethijl Philippus van Romondt - Olieverf op paneel , Aan de tafel – gesigneerd & ingelijst – 1939 kopen? Bied vanaf 175!Bethijl Philippus van Romondt - Olieverf op paneel , Aan de tafel – gesigneerd & ingelijst – 1939 kopen? Bied vanaf 175!Bethijl Philippus van Romondt - Olieverf op paneel , Aan de tafel – gesigneerd & ingelijst – 1939 kopen? Bied vanaf 175!Bethijl Philippus van Romondt - Olieverf op paneel , Aan de tafel – gesigneerd & ingelijst – 1939 kopen? Bied vanaf 175!Bethijl Philippus van Romondt - Olieverf op paneel , Aan de tafel – gesigneerd & ingelijst – 1939 kopen? Bied vanaf 175!Bethijl Philippus van Romondt - Olieverf op paneel , Aan de tafel – gesigneerd & ingelijst – 1939 kopen? Bied vanaf 175!Bethijl Philippus van Romondt - Olieverf op paneel , Aan de tafel – gesigneerd & ingelijst – 1939 kopen? Bied vanaf 175!Bethijl Philippus van Romondt - Olieverf op paneel , Aan de tafel – gesigneerd & ingelijst – 1939 kopen? Bied vanaf 175!Bethijl Philippus van Romondt - Olieverf op paneel , Aan de tafel – gesigneerd & ingelijst – 1939 kopen? Bied vanaf 175!Bethijl Philippus van Romondt - Olieverf op paneel , Aan de tafel – gesigneerd & ingelijst – 1939 kopen? Bied vanaf 175!Bethijl Philippus van Romondt - Olieverf op paneel , Aan de tafel – gesigneerd & ingelijst – 1939 kopen? Bied vanaf 175!Bethijl Philippus van Romondt - Olieverf op paneel , Aan de tafel – gesigneerd & ingelijst – 1939 kopen? Bied vanaf 175!Bethijl Philippus van Romondt - Olieverf op paneel , Aan de tafel – gesigneerd & ingelijst – 1939 kopen? Bied vanaf 175!Bethijl Philippus van Romondt - Olieverf op paneel , Aan de tafel – gesigneerd & ingelijst – 1939 kopen? Bied vanaf 175!Bethijl Philippus van Romondt - Olieverf op paneel , Aan de tafel – gesigneerd & ingelijst – 1939 kopen? Bied vanaf 175!

Geplaatst door  kunst_ikhebje
FA. (83)

2887 verkochte items
Alle items van deze verkoper (19)
  • Bethijl Philippus van Romondt (1903-1981)
Jaartal1939
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
Afmetingen28.5 cm x 38.5 cm (h x b)
Lijst38.5 cm x 48.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
  • Een schilderij uit 1939 van de Nederlandse kunstenaar Bethijl Philippus van Romondt (1903-1981).

    -Geschilderd op een houten paneel en ingelijst in een houten lijst. Ingelijst door kunsthandel Theo Petri in Bussum.

    -Gesigneerd rechtsonder.

    -Op de achterkant staat de titel van het werk vermeld en dat het schilderij in 1939 deel uitmaakte van een expositie in Voorburg (Zuid-Holland), Zwartelaan 5, met als verkoopprijs FL 100,-.
    -Afmetingen: Lijst, 38,5 x 48,5 cm. Beeld, 28,5 x 38,5 cm.

    -Herkomst: Uit de inboedel van een verzamelaar van het werk van Bethijl Philippus van Romondt.
    -Conditie: In goede staat. Het houten paneel heeft 3 kleine gaatjes (rondom het kopje koffie, op de voorgrond van het schilderij).

    Zie ook de foto’s.

    Klaar om op te hangen.

    Informatie over de kunstenaar:

    Bethijl Philippus (B. Ph.) van Romondt, geboren 24-07-1903 in Utrecht en overleden 12-01-1981 in Voorburg, schilder, aquarellist, tekenaar, etser en leraar.

    Opleiding: Rijksschool voor Kunstnijverheid (Amsterdam).

    Onderwerpen: Portretten, figuurvoorstellingen, interieurs, landschappen, fantasiefiguren.

    Bethijl Philippus van Romondt is werkzaam geweest in Utrecht, Amsterdam, Haarlem, Vreeland, Loenen aan de Vecht, Den Haag, Delft en Voorburg.

    Literatuur: Scheen 1969-1970 , vol. 2, p. 250-251 ; Scharten 1996 , p. 117.

    Afhandeling:

    Het werk kan afgehaald worden (in Amsterdam).

    -Het werk kan aangetekend verzonden worden via PostNL.

    Verzendkosten:

    Binnen Nederland: 8,00 euro.

    Naar België: 15,00 euro.

    Vragen? Stuur even een mailtje.

    Kijk ook eens bij onze andere veilingaanbiedingen.

In goede staat. Het houten paneel heeft 3 kleine gaatjes (rondom het kopje koffie, op de voorgrond van het schilderij).

Bethijl Philippus van Romondt (1903-1981)

Alle items van deze kunstenaar(1)
Geplaatst door  kunst_ikhebje
FA. (83)

2887 verkochte items
48.5 cm
38.5 cm
38.5 cm
28.5 cm
Dit item is verkocht voor 175,00
Starttijd:20-11-2018 om 13:33
Eindtijd:29-11-2018 om 21:32
Clo
23 nov. / 21:30
€ 175