Niet of onleesbaar gesigneerd - OLIEVERF PIOENROZEN door HANNESSEN - Verkocht

OLIEVERF PIOENROZEN door HANNESSEN kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 25,00

OLIEVERF PIOENROZEN door HANNESSEN kopen? Bied vanaf 1!OLIEVERF PIOENROZEN door HANNESSEN kopen? Bied vanaf 1!OLIEVERF PIOENROZEN door HANNESSEN kopen? Bied vanaf 1!OLIEVERF PIOENROZEN door HANNESSEN kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  kunstkabinet
FA. (32)

1722 verkochte items
  • Niet of onleesbaar gesigneerd

gesigneerd j hannessen

PIOENROZEN

OLIEVERF OP BOARDPANEEL IN DE MAAT 29 X 52 CM

GESIGNEERD ONDER LINKS

GEKADERD IN OUDE LIJST IN DE MAAT 39 X 62 CM

GOEDE STAAT

VERZENDEN AANGETEKEND

Dit item is verkocht voor 25,00
Starttijd:03-01-2018 om 20:37
Eindtijd:14-01-2018 om 20:37
Biedingen (6)
Marcello020
14 jan. / 18:03
€ 25
DirckHals
14 jan. / 18:03
€ 21
DirckHals
10 jan. / 21:15
€ 17
Aapeloekie
10 jan. / 21:15
€ 15
Aapeloekie
04 jan. / 21:01
€ 3
Freek51
04 jan. / 08:47
€ 1