Mieke Robben - Olifant die naar rechts kijkt - Verkocht

Mieke Robben - Olifant die naar rechts kijkt kopen? Bied vanaf 1!
Mieke Robben - Olifant die naar rechts kijkt kopen? Bied vanaf 1!Mieke Robben - Olifant die naar rechts kijkt kopen? Bied vanaf 1!Mieke Robben - Olifant die naar rechts kijkt kopen? Bied vanaf 1!
  • Mieke Robben (1960)
StijlRealistisch
OnderwerpDieren
IngelijstOp Spieraam
Afmetingen100 cm x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Prachtig schilderij met mooi uitgewerkte details.
Rechtstreeks gekocht van kunstenaar. Getaxeerd door kunstveiling op 400 euro

Mieke Robben (1960)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (0)
Geplaatst door  Wdienske

Lid sinds 2020
9 verkochte items
100 cm
100 cm
Dit item is verkocht voor 172,50 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:28-06-2020 om 13:02
Eindtijd:22-08-2020 om 20:19
Biedingen (23)
Mawindhausen
22 aug. / 20:11
€ 150
takamine
22 aug. / 20:11
€ 140
Mawindhausen
22 aug. / 20:06
€ 130
takamine
22 aug. / 20:06
€ 120
Mawindhausen
22 aug. / 20:03
€ 110
Silvi
22 aug. / 20:00
€ 100
yvy9102
22 aug. / 20:00
€ 90
Silvi
22 aug. / 19:59
€ 80
yvy9102
22 aug. / 19:57
€ 70
takamine
22 aug. / 19:53
€ 60
Silvi
22 aug. / 19:42
€ 50
yvy9102
22 aug. / 19:00
€ 45
Mawindhausen
22 aug. / 17:32
€ 40
yvy9102
22 aug. / 15:31
€ 35
Mawindhausen
22 aug. / 15:31
€ 30
yvy9102
22 aug. / 15:31
€ 30
Mawindhausen
22 aug. / 12:32
€ 25
Johand
22 aug. / 11:59
€ 20
Mawindhausen
22 aug. / 11:59
€ 15
Johand
22 aug. / 11:59
€ 10
Mawindhausen
22 aug. / 11:58
€ 5
Johand
22 aug. / 11:58
€ 3
Mawindhausen
21 aug. / 22:08
€ 1