Oliver Sieber - Patat - Verkocht

Oliver Sieber - Patat kopen? Bied vanaf 1!
Oliver Sieber - Patat kopen? Bied vanaf 1!Oliver Sieber - Patat kopen? Bied vanaf 1!
  • Oliver Sieber (1966)
TypeFotografie
TechniekC-Print
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen24 cm x 32 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd
Olivier Sieber
Orginele foto. Gebrukt voor de uitgave van de offsetlitho voor de tententoonstelling van Olivier Sieber bij x multiple galerie.
unicum

Oliver Sieber (1966)

DuitsDuitsAlle items van deze kunstenaar (0)
Geplaatst door  Renee
FA. (50)

2738 verkochte items
Alle items van deze verkoper (12)
32 cm
24 cm
Dit item is verkocht voor 17,25 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:15-08-2022 om 14:12
Eindtijd:21-08-2022 om 13:30
Biedingen (5)
wendyann
21 aug. / 13:17
€ 15
Nicolaj
21 aug. / 13:17
€ 10
wendyann
21 aug. / 13:17
€ 5
Nicolaj
21 aug. / 13:16
€ 3
jvdw
21 aug. / 13:12
€ 1