Olivier Beijn (1978-) - kleurets - abstracte tuin - Verkocht

Olivier Beijn (1978-) - kleurets - abstracte tuin kopen? Bied vanaf 15!
Olivier Beijn (1978-) - kleurets - abstracte tuin kopen? Bied vanaf 15!Olivier Beijn (1978-) - kleurets - abstracte tuin kopen? Bied vanaf 15!Olivier Beijn (1978-) - kleurets - abstracte tuin kopen? Bied vanaf 15!Olivier Beijn (1978-) - kleurets - abstracte tuin kopen? Bied vanaf 15!
  • Olivier Beijn (1978)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

afmeting beeld 17 x 23 cm /papierformaat 28 x 38 cm

perfecte conditie/nooit ingelijst geweest

oplage VI/XII - handtekening - 2007

Dit item is verkocht voor 15,00
Starttijd:09-05-2016 om 14:00
Eindtijd:14-05-2016 om 14:00
huiszo
10 mei / 17:01
€ 15