Olivier Beijn - Abstracte tuin - Verkocht

Olivier Beijn - Abstracte tuin kopen? Bied vanaf 20!
Olivier Beijn - Abstracte tuin kopen? Bied vanaf 20!Olivier Beijn - Abstracte tuin kopen? Bied vanaf 20!Olivier Beijn - Abstracte tuin kopen? Bied vanaf 20!Olivier Beijn - Abstracte tuin kopen? Bied vanaf 20!
  • Olivier Beijn (1978)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal2007
TechniekEts
OnderwerpLandschap
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen38 cm x 28.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
OplageX/XII
Mooie expressieve kleurenets van Olivier Beijn. Beijn bewerkt zijn etsplaten op een niet-gebruikelijke manier maar met slijptollen, schuurmachines en ijzeren pinnen. Hierdoor ontstaat een interessant lijnenspel.

Olivier Beijn (1978)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (1)
Geplaatst door  WalterLeendertse
FA. (4 )

Lid sinds 2019
80 verkochte items
28.5 cm
38 cm
Dit item is verkocht voor 23,00 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:04-10-2022 om 23:15
Eindtijd:13-10-2022 om 21:31
Clemens7
13 okt. / 10:21
€ 20