Olivier Beijn - Kleurenets - Burg - Abstract - Ingelijst (Groot) - Verkocht

Olivier Beijn - Kleurenets - Burg - Abstract - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 75!
Olivier Beijn - Kleurenets - Burg - Abstract - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 75!Olivier Beijn - Kleurenets - Burg - Abstract - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 75!Olivier Beijn - Kleurenets - Burg - Abstract - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 75!Olivier Beijn - Kleurenets - Burg - Abstract - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 75!Olivier Beijn - Kleurenets - Burg - Abstract - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 75!Olivier Beijn - Kleurenets - Burg - Abstract - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 75!Olivier Beijn - Kleurenets - Burg - Abstract - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 75!Olivier Beijn - Kleurenets - Burg - Abstract - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 75!Olivier Beijn - Kleurenets - Burg - Abstract - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 75!Olivier Beijn - Kleurenets - Burg - Abstract - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 75!Olivier Beijn - Kleurenets - Burg - Abstract - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 75!
  • Olivier Beijn (1978)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal2004
TechniekEts
OnderwerpAbstract
IngelijstIngelijst
Afmetingen26 cm x 111 cm (h x b)
Lijst51 cm x 135 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
OplageEA - Nr. 7 van 10
Indrukwekkend werk van Olivier Beijn - De Brug - Een abstract werk dat eerder deel uit maakte van de eigen Kunstveiling collectie.

Het werk komt uit 2004 en is ingelijst. De drager is papier.

Afmetingen 26 cm x 111 cm (h x b)
Lijst 51 cm x 135 cm (h x b)

Gesigneerd Handgesigneerd

Oplage E.A. 7/10

Bij voorkeur kan het werk worden opgehaald in Leiderdorp.
Gezien de afmeting is opsturen alleen binnen Nederland en België via Swift koeriersdienst.

Anders via de daadwerkelijk te maken kosten in overleg.

Goede staat. Het werk maakte eerder deel uit van de eigen kunstveiling collectie.

Olivier Beijn (1978)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (1)
Geplaatst door  Kees58
FA. (6)

Lid sinds 2020
97 verkochte items
Alle items van deze verkoper (10)
135 cm
51 cm
111 cm
26 cm
Dit item is verkocht voor 86,25 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:09-09-2022 om 13:51
Eindtijd:23-09-2022 om 20:22
sybramovic
09 sep. / 18:50
€ 75