FA. (1)

Olivier Beijn - zonder titel

Olivier Beijn - zonder titel kopen? Bied vanaf 35!
Olivier Beijn - zonder titel kopen? Bied vanaf 35!Olivier Beijn - zonder titel kopen? Bied vanaf 35!Olivier Beijn - zonder titel kopen? Bied vanaf 35!Olivier Beijn - zonder titel kopen? Bied vanaf 35!Olivier Beijn - zonder titel kopen? Bied vanaf 35!Olivier Beijn - zonder titel kopen? Bied vanaf 35!Olivier Beijn - zonder titel kopen? Bied vanaf 35!Olivier Beijn - zonder titel kopen? Bied vanaf 35!Olivier Beijn - zonder titel kopen? Bied vanaf 35!Olivier Beijn - zonder titel kopen? Bied vanaf 35!Olivier Beijn - zonder titel kopen? Bied vanaf 35!

Geplaatst door  Privateartcollector
FA. (26)

Lid sinds 2017
1449 verkochte items
Alle items van deze verkoper (96)
  • Olivier Beijn (1978)
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen66 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage6
Conditie: uitstekend. Licht vlekje bovenkant vel, zie foto.
Oplage: 1/6.
Wordt zorgvuldig verpakt en  verzekerd verzonden.
Gecombineerde verzending mogelijk t/m 3 lithografieën.

Olivier Beijn (1978)

Alle items van deze kunstenaar(3)
FA. (26)

Lid sinds 2017
1449 verkochte items
50 cm
66 cm
Sluit over 2d 3u 7m 32s
Openingsbod€ 35
AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieNuenen, Nederland
Starttijd:29-06-2022 om 22:47
Eindtijd:06-07-2022 om 19:56